Odchylenie płatka w sercu a zatrzymanie akcji
Witam, Mam takie pytanie, mianowicie czasem ( z reguły kiedy jestem spokojna i np.siedzę przed komputerem) doznaję dziwnego uczucia jakby serce przeskoczyło, zatrzymało się dosłownie na bardzo krótką chwilę i w tym też momencie jest uczucie jakby krew nie doszła do mózgu, taki zawrót głowy. Kiedyś jeden z lekarzy po osłuchaniu mojego serca wspomniał coś o odchyleniu płatka, piję magnez. Czy to uczucie może mieć coś z tym wspólnego czy też może wskazuje na całkowicie inną chorobę?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości jak najbardziej mogą być wynikiem patologii zastawkowych. Warto wykonać badanie ECHO serca w celu oceny serca i zastawek.