Odcinkowe zwężenie przestrzeni płynowej przedrdzeniowej i zardzeniowej
lipiec 2007 disectomia c6 C7 wnioski z badania RM 13,08,2014; bezwzględna ciasnota kanału kregowego na poziomieC5C6 z uciskiem rdzenia kregowego i ogniskiemgliozy z ucisku w rdzeniu kregowym po stronie lewej.Zaburzenia statyki kregosłupa szyjnego.Odcinkowe zwężenie przestrzeni plynowej przedrdzenioowej i zardzeniowej. wielopoziomowe zwezenia otworów miedzykręgowych na poziomiach od C3 C4 do C6C7prosze o pomoc w odczytaniu wyniku ....dziekujac pozdrawiam wszystkich

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje na bardzo zaawansowaną patologię struktur kręgosłupa szyjnego z uciskiem rdzenia kręgowego oraz uszkodzeniem rdzenia na skutek ucisku. Proszę nie zwlekać, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą neurochirurgiem.