Odczuwalne bóle narządów wewnętrznych

Witam, Od kilku dni pojawił się u mnie ból brzucha lub jakiegoś narządu wewnętrznego. Źródło bólu pochodzi z lewej strony brzucha pod lewym zebrem mniej więcej w połowie długości zebra i od dziś zaczęło mnie boleć trochę wyżej(poniżej pachy). Pracuje fizycznie, dość ciężko. Martwi mnie ten stan, nie mogę wykonywać ruchów i spać na lewym boku. Proszę o poradę. Z góry serdecznie dziękuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na neuralgie miedzyżebrowa, wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam