Ból narządów wewnętrznych po upadku

Witam. Czy jest możliwe, by "obić" sobie narządy wewnętrzne? Pytam, bo już 3 raz w życiu wydaje mi się, że do czegoś takiego właśnie doszło, tzn: podczas treningu wybiłem się wysoko i z dużą siłą opadłem. Podczas upadku poczułem, jak wszystko po prawej stronie brzucha/klatki piersiowej strasznie boli, tak jakbym się czymś uderzył. Czy jest możliwe, że przy opadaniu doszło do obicia się narządów wewnętrznych np. o żebra lub o same siebie? Proszę o pomoc.

Witam! Uszkodzenie narządów wewnętrznych w opisanym mechanizmie jest jak najbardziej możliwe. Gdyby dolegliwości były nasilone lub nie miały tendencji do ustępowania proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym.