Odczuwanie ruchów w jamie brzusznej

Dzien dobry. Jestem kobieta i mam 29 lat. Od jakiegoś czasu odczuwam dziwne "ruchy" w jamie brzusznej. Dokładnie w okolicy prawego zebra, tak jakby pod żebrem. Nie jest to bolesne ale to bardzo dziwne uczucie, przypomina mi to ruchy dziecka. Nie jestem w ciąży, badania ginekologiczne nie wykazały nieprawidłowości, co prawda były wykonywane jakies 1,5 mca temu a odczuwam to od około miesiąca. Dodam, ze jestem po usunięciu woreczka zolciowego (3 lata temu) oraz wyrostka robaczkowego (ok rok temu)
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Czy mniejsza potrzeba snu jest normalną częścią procesu starzenia?

Czy jeśli mniej śpię, to oznacza, że się starzeję? Ile śpią osoby młode, a ile te podeszłym wieku? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Niestety bez możliwości wykonania badania przedmiotowego i badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości ponieważ są to bardzo niespecyficzne objawy.

0
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Szanowna Pani,
warto w takiej sytuacji wykonać badanie USG brzucha które zobrazuje całą jamę brzuszną.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy