Odczuwanie ruchów w jamie brzusznej

Dzien dobry. Jestem kobieta i mam 29 lat. Od jakiegoś czasu odczuwam dziwne "ruchy" w jamie brzusznej. Dokładnie w okolicy prawego zebra, tak jakby pod żebrem. Nie jest to bolesne ale to bardzo dziwne uczucie, przypomina mi to ruchy dziecka. Nie jestem w ciąży, badania ginekologiczne nie wykazały nieprawidłowości, co prawda były wykonywane jakies 1,5 mca temu a odczuwam to od około miesiąca. Dodam, ze jestem po usunięciu woreczka zolciowego (3 lata temu) oraz wyrostka robaczkowego (ok rok temu)

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości wykonania badania przedmiotowego i badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości ponieważ są to bardzo niespecyficzne objawy.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
warto w takiej sytuacji wykonać badanie USG brzucha które zobrazuje całą jamę brzuszną.