Odebranie skierowania na wizycie u lekarza

Witam, moje pytanie dotyczy kwestii technicznych czy w przypadku jeśli nie mogę stawić się na umówionej wizycie do lekarza (dodam, że czekam na nią od 8 miesięcy), że względu na termin egzamin w innym mieście czy istnieje możliwość aby ktoś z rodziny mógł za mnie pójść. Wyniki już mam, lekarz ma tylko wypisać skierowanie na kolejne badania (rezonans głowy). Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza. Najlepiej aby ta osoba miała od Pani upoważnienie.