Odgłosy podczas chodzenia po operacji wstawienia stawu biodrowego

jestem po operacji wstawienia stawu biodrowego marzec 2014 prawa noga maj 2014 lewa noga obie protezy ceramiczne od sierpnia słychać odgłos tarcia podczas chodzenia zdjęcie nic nie wykazało jest to bardzo uciążliwe bo bardzo to słychać mój ortopeda uważa że jest to związane z cięciem i sposobem zszycia rany co ja mam robić mam dopiero 43 lata aneta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję, by zaufała Pani lekarzowi ortopedzie, który prowadzi Pani leczenie. Jeśli ma Pani wątpliwości co do prawidłowości zastosowanego postępowania sugeruję bezpośrednią ocenę innego specjalisty ortopedy.