Odkażanie po mastektomii

Witam, jestem 5 dni po mastektomii. przebywam w UK. Gdy byłam na wyciągnięciu dremu pielęgniarka powiedziała, ze mam 2tygodnie mie myć tego miejsca. nie wiem jak to możliwe, bo przecież odkażać to jakoś chyba muszę kupiłam odpowiednik octeniseptu, ale boję ruszać ten plasterek. i jak do tego podejść? Wizytę w klinice mam dopiero 27.07, przecież chyba nie mogę nie odkażać i nie zmieniać plasterka tyle czasu? Ja pewnie źle ją zrozumiałam, gdyż mój angielski nie jest bardzo dobry. Proszę o pomoc.

Witam , jak wyobraża sobie Pani moją pomoc na odległość?!?! Nie widzę stanu obecnego - nie jestem więc w stanie ocenić sytuacji i zalecić cokolwiek!!!!! JESTEM NA TO ZA POWAŻNY!!! Przepraszam! z.żurawski