Odklejenie wycinków w opisie makroskopowym

monika.witam bardzo prosze o informacje z badania kolonoskopu odebralam wynik i jest na nim napisane opis makroskopowy poprzecznica ze mam w jednym pojemniku szesc wycinkow wszystkie odklejone od bibuly o wym do 3 cm prosze o odpowiedz bo jestem bardzo przestraszona czy to cos powaznego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie zamieściła Pani wyniku badania mikroskopowego. Nie jest zatem możliwa interpretacja. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.