Wynik makroskopowy guza nerki

dzien dobry .dzis odebralam wynik makroskopowy. w kturym pisze.otorekowany 3,5 cm,na pszekroju o wygladzie wielokomorowej torbieli o gladkiej wysciulce,wypelnionejgalaretowanym plynem.w jednej skomurbrunatne masy ze zwapnieniami.na powierzchni guza stszepki miazszu nerki. 923-guz-4w 924- komora guza ze zwapnieniami -3c kb. zgury dziekuje za odpowiec

Lek. Tomasz Budlewski

A wynik mikroskopowy. Proszę koniecznie udać się do lekarza kierującego na zabieg. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.