Opis makroskopowy po usuwaniu zmiany barwnikowej

Witam.Mam 24 lata 7 maja miałem usuwane znamię barwnikowe skóry szyi miało ono ok 3 mm wielkości,28 maja odebrałem wyniki histopatologiczne Opis makorskopowy: Materiał zatopiono w całości. Rozponanie: Znamię barwnikowe skórno-naskórkowe wycięte w całości. Zastanawiam się dlaczego na wyniku h-p nie ma opisu makroskopowego ? Przeszukałem cały internet i nie spotkałem się jeszcze z takim czymś.Po drugie w miejscu blizny zauważyłem malutki niebieski guzek?

Opis makroskopowy jest mało istotny wobec widniejącego opisu mikroskopowego!!! Jest wyraźnie napisane , że było to znamię - CZYLI ZMIANA ŁAGODNA , A NIE ZŁOŚLIWA i że została wycięta w całości!!! Jednym słowem - jest Pan wyleczony!!! Ps. co do niebieskiego guzka - nie jestem w stanie nic powiedzieć na odległość - bez zbadania - proszę skontaktować się z operatorem! , pozdrawiam , zż