Badanie mikologiczne w dermatologii

Dzień dobry Gdzie mogę wykonać (prywatnie) badanie mikologiczne w dermatologii . Chciałam sprawdzić czy alergię skórną - czerwone swędzące plamy( dłonie ,ręce, szyja) na którą leczę się już od trzech lat wywołują drożdżaki (leki których używam ,to miedzy innymi: maść Bedicort ,Novate, pastylki Aleric, Clartine Mieszkam w Warszawie DZIĘKUJĘ

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Materiał do badania może pobrać specjalista dermatolog w większości gabinetów prywatnych. Adresy placówek bez problemu znajdzie Pani w internecie.