Odkrztuszanie dużej ilości wydzieliny a brak chorób

Witam. Ciągle odpluwam zieloną , białą wydzielinę w dużych - jest to b. uciążliwe i niekiedy nawet prawie się dławię. Nie mam kataru ani kaszlu. Zaczyna mnie również boleć w piersiach. Te dolegliwości mam od ok 3 miesięcy i raczej nie choruję i rzadko jestem przeziębiony i ogólnie czuje się dobrze. Nie leczyłem tego jeszcze w żaden sposób.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

objawy które Pan przedstawia mogą świadczyć o groźnych chorobach. Ból w piersiach zawsze wymaga diagnostyki. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.