Czy to na pewno przeziębienie i nie wymaga antybiotyku?

Witam. Od 3ech tygodni męczy mnie kaszel początkowo suchy, obecnie mokry z białą wydzielina (wieczorami męczy najbardziej jest on suchy i świszczący), katar z zieloną wydzielina, bóle głowy i oczu. Lekarz stwierdził że to przeziębienie, osluchowo jest czysto. Ja wciąż czuje się fatalnie, brałam gripex, theraflu zatoki, vicks.. Nic nie pomogło. Czy to na pewno przeziębienie i nie wymaga antybiotyku?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam!