Odnawiająca się grudka na policzku

witam.. z grudki pod skórą na policzku wyszedł "bąbel" który w ogóle nie znika i się nie zmniejsza.. byłem u lekarza, który stwierdził "infekcję krwi" , przeciął bąbel, z którego wypłynęła krwisto-ropna wydzielina.. jednak nic to nie pomogło i problem powraca.. tzn rośnie, otwiera się i znów wypływa owa wydzielina... co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn tego typu objawu może być wiele. proponowałbym udanie się z powyższym problemem do dermatologa.