Odparzenia okolic intymnych

Od kilku dni borykam się z odparzeniami dolnych części ciała:( biorę zinnat diohespan max oraz oslonowki.do smarowania wyprysków z ktore były ropne i obrzekniete stosuje bactilac maść natomiast na odparzenia alantan a na powiększony żylak odbytu stosuje maść która daje efekt. Niestety pomimo wszystko skóre na pupie mam spuchnueta od pochwy do końca pupy między posladkami która powoduje okropny ból przy ruchach i przy czym kolwiek. Nawet letni prysznic powoduje ból. Błagam pomocy!!

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli utrzymują się silne dolegliwości bólowe, wskazana jest ponowna konsultacja lekarska. Pozdrawiam.