Odrealnienie, uczucie gorąca, duszność

Witam! Mam 28 lat. Moja historia problemów zaczęła się 15 lat temu w kościele. Uczucie odpływania itp. Nigdy nie zemdlałem. Działo mi się to tylko w kościele. Później ziewania itp. W swięta 2010 roku znowu w kościele nastąpił atak szybkiego bicia serca. Wcześniej 2 miesiące pojawiły się potykania serca. Pojawiło się odrealnienie, uczucie gorącą, dusznośći. Przebadany kardiologicznie. Wszystko Ok. Aktualnie ból karku i dziwny ucisk w głowie z prawej strony nad uchem. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie