Uczucie odrealnienia i odpływania świadomości

Od pewnego czasu mam kłopot związany z tym, że ciągle czuje jakbym znajdowała się poza światem, to co jest obok jakby mnie nie tyczyło, niekiedy wieczorami czuje "odpływanie" coś takiego jakbym miała zaraz zemdleć, do tego dochodzą zimne dłonie, niekiedy nudności, uczucie jakby części ciała nie należały do mnie, a nogi robią się z waty - co to może być?Po ułożeniu do snu nie raz słyszę własne bicie serca, albo słysze jak ono przyspiesza. Do jakiego lekarza sie zgłosić.

Witam Panią serdecznie. Proponowałabym Pani zgłosić się na wizytę do lekarza psychiatry. On będzie miał okazję przeprowadzić z Panią rzetelny wywiad. Dopiero na jego podstawie zaproponuje odpowiednie leczenie lub też dodatkową konsultację u innego specjalisty. Pozdrawiam. Małgorzata Danielewicz

Dzień dobry, jeżeli objawy trwają od dłuższego czasu zachęcam do diagnozy u lekarza psychiatry, który zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.