Jak sobie pomóc z uczuciem odrealnienia i sennością?

Dzień dobry Zacznę od tego że mam 20 lat , od tygodnia czuję się bardzo dziwnie. Nieustannie mam odrealnienia , zaburzenia świadomości jestem senna i ciężko mi się skoncentrować na czymkolwiek . Czuję jakbym oddzieliła się od ciała ... jest to bardzo uciążliwe , mam dwoje dzieci i ciężko mi zrobić cokolwiek . Próbowałam już się wyciszyć , robić drzemki w ciągu dnia żeby odpocząć , ale nie przechodziło . Boję się że to może być guz bo czasami też czuję ucisk w głowie i zaburzenia równowagi .

Dzień dobry, to co najważniejsze to zgłoszenie się do lekarza pierwszego kontaktu, wykonanie podstawowych badań. Bez tego trudno mówić o przyczynie Pani objawów a są one niepokojące. Także zachęcam do zarejestrowania się na wizytę lekarską.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam,

Pierwsze kroki zalecałabym skierować w stronę lekarza POZ, aby mógł wspomóc diagnostykę ewentualnych chorób somatycznych - w związku z odczuwanym uciskiem w głowie i zaburzeniami równowagi.
Następnie po wykluczeniu zaburzeń neurologicznych, skorzystałabym z pomocy psychologicznej.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek
synovial.pl