Odstające brodawki na zewnętrznej części pachy

witam.zauważyłam u siebie przy zewnątrznej części pachą pełno malutkich odstajacych brodawek a do tego na drugiej piersi prawie pod pachą taka w koło czerwoną plamę robi się szorstka a w środku blada co to może być proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.