Odstający pieprzyk na przyrodzeniu

Witam. Mam pewien problem, gdyż od ok 2 lat mam na przyrodzeniu pieprzyk odstający i to na samym środku. Nie dokucza mi on (nie swędzi, nie piecze, tylko właśnie problem jest, że odstający), ale boję się, że podczas tarcia spowodowanym, przez uprawiania seksu może się coś stać. dodaje zdjęcie - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7288ff715c1d0950.html Bardzo proszę o pomoc.

Zmiana wygląda na brodawkę łojotokową ale większą pewność da badanie dermatoskopowe - bezpieczne i bezbolesne. W takim przypadku zmiana nie jest groźna ale ponieważ jest w miejscu, w którym może być drazniona proponowałabym ją bezpiecznie usunąć. Najlepiej metodą koagulacji lub laserowo w znieczuleniu miejscowym. Po odpadnięciu strupka i wygojeniu nie powinno być śladu.