Odstawienie Asubteli a starania o dziecko

Witam!5 miesiecy bralam tab.Asubtela dzisiaj biore ostatnia z blistra chce zakonczyc branie i starcac sie o malenstwo, wczesniej mialm nieregularna miesiaczke jaka jest szansna na to ze po odtawieniu tab.bede miala regulary okres i jaka szansa na szybkie zajscie w ciaze, jak rowniez pytanie czy sterydy typu testosteron, tanabol maja wpyłw na przyszlego malucha bo mąż bierze sterydy. czy dzidzis moze urodzic sie z jakas wada ?

Piotr Pilarski

Po odstawieniu istnieje szansa. Mogą początkowo być problemy z zajściem w ciążę ponieważ organizm musi się przyzwyczaić, że nie ma dostawy hormonów z zewnątrz. Sterydy anaboliczne zmniejszają płodność. Nie wpływają na wady u dziecka.

Pozdrawiam.