Odstawienie dziecka od piersi

Jak najlepiej odstawic dziecko od piersi???Co powinnam robic i jak sie do tego zabrac??Dodam ze maly wisi na cycku nieraz godz.,mam duzo mleka,czesto sa przepelnione piersi.I powstaja e nich grudki,musze sciagac pokarm.Jak maly naje sie to buzniej tylko 2 min i koniec

Lek. Marta Gryszkiewicz

Polecam lekturę "Karmienie piersią" Mohrbacher Nancy, Kendall-Tackett Katleen. W książce tej znajdzie Pani obszerne dwa rozdziały dotyczące odstawiania dziecka od piersi. Książka ta jest bardzo dobrze napisana, przez doświadczone położne. Z pewnością zawarte w nich informacje wystarczą by poradzić sobie z bezstresowym odstawieniem dziecka od piersi.