Odstawienie Euthyroxu u 32-latki

Konieczność odstawienia leku Euthyrox na 4 tygodnie cd. W odpowiedzi na pytanie Pani dr Witkowskiej - tak wszystko dzieje się pod kontrolą lekarza. Zapomniałam zadać tego pytanie podczas ostatniej wizyty (przy zmniejszeniu dawki leków było mi bardzo zimno, więc podejrzewam, że całkowite odstawienie leków może spowodować jakieś spustoszenie i chciałabym wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać).

Witam,
dziękuję za informację.
Po odstawieniu hormonów tarczycy może mieć Pani objawy takie jak przy niedoczynności gruczołu:
http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/sygnaly-ciala/niedoczynnosc-tarczycy-objawy-jakie-sa-objawy-niedoczynnosci-tarczycy_33584.html
Jeżeli będzie działo się cokolwiek niepokojącego, powinna się Pani zgłosić do lekarza prowadzącego lub na SOR.

pozdrawiam serdecznie!