Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a wystąpienie okresu

Dzień dobry mam pytanie odstawiłam tabletki anty na poczatku miesiaca czy na poczatku pazdziernika powinnam dostac normalny okres

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma takiej reguły. Jeśli cykle przed rozpoczęciem antykoncepcji były regularne, faktycznie tak powinno być. Jeśli było inaczej, trudno oszacować kiedy pojawi się owulacja.