Odwodnienie i zatrucie pokarmowe a podejrzenie zawału serca

Witam, w zeszłym roku, we wrześniu trafiłam do szpitala po odwodnieniu w wyniku biegunki i wymiotów, badanie ekg wykazało możliwy mini zawał, pojawiła się też informacja o możliwości błędu w badaniu. Mam 28 lat, w mojej rodzinie nie było przypadków zwału serca, nie przyjmuje żadnych leków. Przy wypisie dostałam skierowanie do gastrologa, proktologa, kwestie kardiologiczne zostały pominięte. A ja ciągle zastanawiam się, co powinnam zrobić? Czy możliwe ze to było zwykle zatrucie pokarmowe?

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię odpowiedzieć na pani pyanie bez możliwości analizy badań wykonanych w okresie opisanego epizodu. Dla bezpieczeństwa sugeruję kontakt z kardiologiem.