Co oznacza zapis w badaniu EKG możliwy zawał ściany dolnej serca i możliwy blok przedniej gałęzi?

Witam Na badaniu EKG znalazłem stwierdzenia : możliwy zawał ściany dolnej serca i możliwy blok przedniej gałęzi lewej odnogi. Byłbym wdzięczny jeżeli mógłbym uzyskać objaśnienia na temat obu tych dolegliwości i informacje na temat dalszego postępowania.

WITAM, proszę udać się z poniższym ekg do kardiologa. Opis na ekg jest zapewne efektem logarytmicznej automatycznej analizy aparatu ekg - który często jest błędny. Kardiolog zobaczy dokładnie zapis ekg i ewentualnie wykona UKG, które jednoznacznie pokaże ewentualną bliznę pozawałową.
Pozdrawiam