Odwodnienie krążków i przepuklina szerokopodstawna

Odwodnienie krazkow przepuklina szerokpodstawna tylna krazka C5 C6 wspolnie z osteofitami tylnych krawedzi trzonow C5 C6 powoduje redukcje przedniej rezerwy plynowej kanalu kregowegoograniczenie szerokosci wejsc do otworow miedzykregowych obustronnie wypukliny tylne krazkow m-k C4/C5 C6/c7 powodujace modelowanie brzusznej powierzchni worka oponowego zm zwyrod C5 C7 drobne osteofity na krawedziach trzonow dyskretny tylozmyk C5 C7 wytworzenie plytkiej kyfozy na odcinku C.Tak w skrucie.Monika

Nie zadała Pani co do tego wyniku badania jakichkolwiek pytań. Obraz zmian w zakresie kręgosłupa raczej nie kwalifikuje do zabiegu, ale być może w połączeniu z Pani dolegliwościami oraz objawami tak. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się najlepiej z neurologiem, który po bezpośrednim badaniu i analizie wyniku określi dalszy sposób postępowania.

Szanowna Pani , bardzo wskazana jest analiza obrazów, opis to tylko subiektywna ocena radiologa, celowe też dokładne badanie neurologiczne, skąd Pani jest ??????