Odzyskanie pamięci po krwotoku podpajęczynówkowym

Jak długo powraca pamięć po krwotoku podpajęczynówkowym ?

Niestety nie jest to prosta matematyka gdzie 2+2 +4. Wszystko zależy od rozległości krwawienia, jego przyczyny, stosowanego leczenia i rehabilitacji. Duże znaczenie ma wiek chorego, inne choroby towarzyszące, zaangażowanie w proces rehabilitacji.
Krótko mówiąc tego nikt nie jest w stanie przewidzieć, może być tak że pamięć wróci po stosunkowo krótkim czasie, wróci częściowo albo nie wróci nigdy.