Oglądanie telewizji przez roczne dziecko

Witam Czy oglądanie przez moje dziecko (13 miesięcy) telewizji z bliskiej odległości szkodzi jemu wzrokowi? Moje dziecko w zasadzie nie ogląda telewizji tylko słucha piosenek. Zdarza się jednak że podejdzie blisko do telewizora.. i zastanawiam się czy rzeczywiście jest tak że patrzenie w monitor telewizora z bliska szkodzi w jakiś sposób wzrokowi. Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam, Agnieszka

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

oglądanie telewizora z bliska nie jest zagrożeniem dla wzroku. Jest to mit.

Pozdrawiam.