Ogólne osłabienie i, drżenia kończyn

witam mam 30 lat od jakiegoś roku odczuwam ogólne osłabienie zwłaszcza nóg,drżenie kończyn.Zwłaszcza rano nie mogę dojść do siebie.Dolegliwości te nasilają się i nogi mam jak z waty po zapalenie papierosa nawet jak ktoś obok mnie zapali i poczuję dym.Do tego mam kłucia z lewej strony serca i ogólną niechęć brak sił.Czasem nie mam siły na nic.Mam też uczucie przelewanie z tyłu głowy i lekkie zawroty.Morfologię mam ok RM głowy też ok.Dodam że jestem bardzo nerwowy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry.