Okres co 2 tygodnie

Mam małe pytanie 2 tygodnie temu dostałam okres i teraz od wtorku znowu mam miesiączkę co mi możne być i dzisiaj wstałam i mi nic już nie leciało a pochodziłam i znowu mi leci ????proszę pomuszcie mi

W diagnostyce nieprawidłowych krwanień z dróg rodnych wskazana jest wizyta u ginekologa z badaniem usg dopochwowym/ wykluczenie stanów zapalnych-aktualna cytologia-prawidłowy wynik/ być może konieczne będzie wykonanie diagnostyki hormonalnej / hormony płciowe, tarczyca, jajnikowe/.