Okres po 8,5 miesiącach a przyjmowanie Remifemin i Mabelle

Witam.mam 53 lata i właśnie po 8,5 miesiącach dostałam miesiączkę.Przez ten czas brałam systematycznie Remifemin a teraz Mabelle.Systematycznie się badam,ale teraz jestem zaniepokojona,bo moja wizyta jest zaplanowana na 22,10,2015 i nie wiem czy nie wystąpiły jakieś nieprawidlowości.Będę wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

To nie jest miesiączka. W okresie pomenopauzalnym każde krawienie z pochwy jest nieprawidłowym krwawieniem, to nie jest miesiączka. Konieczna wizyta u ginekologa, proszę ja przyspieszyć.