Okres po seksie z wytryskiem wewnątrz a niechęć do jedzenia, powiększony brzuch i złe samopoczucie

8 maja uprawiałam seks z chłopakiem z zakończeniem stosunku we mnie a owulacje miałam 7 maja potem dostałam okres 21 maja dosyć normalny choć krótszy, to stwierdziłam że to nie ciąża ale przez kilka ostatnich dni jest mi strasznie niedobrze, mam niechęć do jedzenia i chyba mi się tak troszkę powiększył brzuch. Ostatnio dosyć często miewałam zawroty głowy i mi się robiło słabo. I stąd moje pytanie czy mogłam w takim przypadku zajść w ciąże? czy to jest jednak niemożliwe.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Fakt, że pojawiło się krwawienie w dniu spodziewanej miesiączki zdecydowanie nie wyklucza ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.