Bóle brzucha, stres i brak okresu

Witam! Mam problem ponieważ powinnam dostać okres w środę tj. 2 dni temu ale nie dostałam go jeszcze. Od początku tygodnia boli mnie brzuch jak na okres, ale go brak. Denerwuję się ponieważ miałam niepewną sytuację z chłopakiem (seks analny, ale ocierał się penisem o moją pochwę) Nie wiem gdzie doszedł, ale z tego co mówił - na pośladki. Troszkę jednak się stresuję tym, czy mogę być w ciąży ? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie ryzyko ciąży jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.