Określenie dni płodnych po poronieniu

Witam mam pt odnośnie dni plodnych , mój cykl wynosi 30-dni czasem 31 , staram się z mężem o dziecko niedawno poronilam w 8-tyg samoistnie , moje pytanie czy dni płodne są po miesiacce ? Wtedy najbardziej możemy się starać ? Bo nie umiem tego określić a bardzo chcemy zajść w ciążę . Jak na razie kochamy się co 2-dni czasem co 4 i ile plemniki żyją w organizmie kobiety ?

Starać się o ciążę można 2 dni przed i do 2óch dni po owulacji.
Plemniki docierają do komórki jajowej w około 12-24h