Okresowe bóle w nadbrzuszu z towarzyszącymi gazami i luźnym stolcem

Borykam się z okresowym bólem w nadbrzuszu oraz z lewej strony jamy brzusznej. Towarzyszą temu gazy i luźne stolce. Specjalista, po analizie diety i objawów, stwierdził nietolerancję laktozy. Od kilku tygodni zdarzają się małe domieszki krwi w stolcu, pieczenie i ból odbytu. Podejrzewam hemoroidy. Ostawiłam produkty mleczne, dziś zjadłam wyjątkowo porcję mozarelli, po 3 godzinach miałam biegunkę ze sporą domieszka krwi. Czy może to być związane z nietolerancją lub hemoroidami?

Może być to nietolerancja laktozy. Zachęcam jednak do wizyty u lekarza gastroenterologa w celu wykluczenia innych przyczyn wymienionych dolegliwości. pozdrawiam.