Luźne stolce u 7-latka

Witam,mam pytanie odnosnie lużnych stolców u syna(7lat) od 6 dni syn oddaje luźne stolce,takie żółtawe czasami jakby z pianą.Nie zauważyłam domieszki krwi,nie skarży sie na ból brzucha,jedynie w trakcie oddawania stolca mówi ze go troche boli.zdarza sie ze sa to 3 luźne stolce na dobe,a nastepnego dnia wcale,i potem znowu...podawałam stoperan,ale nic nie pomaga..czy to może byc cos groźnego??proszę o pomoc..

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Występowanie luźnych stolców może mieć związek z występowaniem alergii. Wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza pediatry lub lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.