Jakie leki można stosować przy luźnych stolcach?

Dzień dobry , otrzymałam recepte na leki : - Debutir i - Duspatalin Retard. Mam przyjmować te leki przez 3 miesiące , powodem jest oddawanie codziennie luźnych stolców od 5 miesięcy (przyczyna nieznana) , jednak mam pytanie czy podczas gdy zaczne brać reguralnie leki wymienione powyżej, czy mogę wziąć trzy razy w miesiącu tabletkę stoperan ? Czy nie zaszkodzę sobie ?Ponieważ uczęszczam do szkoły zaocznej gdzie niestety bez tabletki stoperan czuję burczenie w jelitach i zaczyna się rozwolnienie , z góry dziękuje za odpowiedź , Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u gastroenterologa i szersza diagnostyka. i wtedy także decyzja o stoperanie

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.