Opadające piersi u 20-latki

Witam. Mam dopiero 20 lat a juz mam opadajace piersi i małe oraz jeden sutek jest wklęsły zastanawiam sie od czego to jest. Prosze o pomoc bym chciała zeby te piersi były wieksze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności zająć się przyczyną wklęśnięcia jednego z sutków. Proponuję udać się do ginekologa ponieważ na podstawie samego opisu nie można stwierdzić przyczyn.