Opadające powieki u 41-latki

Witam. W dzieciństwie (miałam 2 lata) po twarzy pogryzł mnie pies. Został ślad po szyciu na nosie, który podczas upałów albo mrozu czerwienieje. To można przeżyć, przyzwyczaiłam się. Najgorsze są opadające powieki oraz to że podczas zszywania naciągnięto mi skórę i jedna brew jest sporo wyżej niż druga. Z czasem zauważyłam, że jest coraz gorzej, powieki opadają coraz bardziej. Wyglądam na wiecznie zmęczoną a o makijażu mogę zapomnieć. Co robić?

Witam,

Proszę najpierw skonsultować się z neurologie, aby wykluczyć schorzenia związane z układem nerwowym. Jeżeli wszystko z neurologicznego punktu widzenia będzie dobrze to proszę się skonsultować z okulistą lub chirurgiem plastykiem w celu wstępnej kwalifikacji do zabiegu korekcji opadania powiek.

pozdrawiam