Opadnięta powieka a korekta operacyjna

Witam.Od urodzenia mam opadniętą powiekę prawego oka.Czy korektę można wykonać tylko operacyjnie? Jakie są koszty takiego zabiegu?

Witam. jest Pan we właściwym wieku. Tylko operacyjnie,jezeli powieka pogarsza widzenie czyli zasłania częsciowo źrenicę.Koszt zabiegu ok. 3000 zł. W Krakowie w szp. Sw. Rafała u zezologów, w Warszawie u prof. Kęcika. Pozdrawiam