Opasający, czasami pulsujący ból w plecach

Witam, od dłuższego czasu mam ból w plecach piekące - opasający, czasami pulsujący. Nawet rano po wypiciu napoju. 10 lat temu miałam ostre zapalenie trzustki, tak wię teraz zrobiłam badania trzustki z moczu i krwi ( amylazę i lipazę oraz żółć) i wyszły ok. Zrobiłam także usg trzustki - było ok. Nadal mnie boli, a teraz nawet mocniej i po nawet wypiciu płynów. Nie mogę przyjmować kontrasu więc jakie badanie muszę jeszcze zrobić TM, czy RM? boli mnie w plecach po lewej str. pod żebrami.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę się skonsultować ze swoim lekarzem rodzinnym. Następnym krokiem prawdopodobnie będzie tomografia komputerowa. Takie bóle opasujące mogą wskazywać na patologie toczące się w obrębie trzustki.
Pozdrawiam