Operacja podbródka a cysta środkowa szyi

Za miesiac mam operacje podbródka gdyz podobno mam tam ogromna cyste srodkowa szyi. denerwuje sie gdyz od dwóch tygodni mam wrazenie że smierdzi mi z nosa, albo z gardła. Zeby mam wyleczone i zaczelam sie martwic czy to czasem nie z cysty. Okolo dwa miesiace temu wykryto to u mnie i powiedzieli ze juz jest stan zapalny i bralam antybiotyk na jakies zakazenie. Proszę o odpowiedz jaki jest mozliwy powód powastania takiego zapachu.

Witam!
Bardzo możliwe, że jest to przetoka między skórą gardłem, czyli połączenie. Prawdopodobnie jest to przypadłość wrodzona. Przetoka taka nazywana jest torbielą skrzelopochodną. W Pani przypadku uległa zakażeniu i treść ropna dostała się do gardła co może być powodem przykrego zapachu. Leczenie jest operacyjne.
Pozdrawiam.