Operacja przepukliny pachwinowej a guzki

Witam.w 1982 i 84 mialem operacje przep.pachwinowej obustronnej. Dzisiaj mam 34 lata i od 3 dni wyczuwam z prawej strony w miejscu blizny gulke wielkości 2-3cm . Nic nie boli ale w pozycji siedzącej wyraźnie czuć jakby coś tam urosło. Możliwy jest nawrót ?! Pozdrawia.

Możliwy nawrót, możliwe ziarniniaki w bliżnie, radzę zgłosic się do chirurga, najlepiej do tego który operował, lub takiego, który wie jakie techniki operacji stosował operujący