Operacja przepukliny pachwinowej u 4-latka

4 letni synek bedzie mial zabieg metoda laparaskopowa na przepukline pachwinowa czy szybko dojdzie do siebie czy bol bedzie mocny i czy szybko wyjdziemy do domku serdecznie dziekuje za odpowiedz

czy szybko dojdzie do siebie? czy szybko wyjdziemy do domku?
- Pobyt w szpitalu około 3-4 dni
czy bol bedzie mocny?
- Ból będzie całkowicie zniwelowany środkami przeciwbólowymi i nie powinien być mocny.