Opuchlizna po operacji przepukliny laparoskopowo

witam syn mial 3 miesiasce temu operowana przepukline lewostronna laparaskopowo i dzis bylismy u kontroli pani chirurg badala syna i wszystko jest dobrze ale nie pokoi mnie to ze zawsze wieczorem ta strona jest nie co wieksza niz prawa czy to normale ?z gory dziekuje

Witam , nie znam przebiegu ani efektu operacji - nie potrafię wiec odpowiedzieć - proszę zadać to pytanie operatorowi!!! z.żurawski