Operacja tarczycy: co robić, gdy pojawia się kolejny guzek?
Witam! Mam 26 lat i w zeszłym roku w czerwcu przeszłam operację tarczycy. Została usunięta praktycznie całość, a pozostawiono jedynie "kikuty". W styczniu tego roku byłam na wizycie kontrolnej u endokrynologa i po zrobieniu usg okazało się, że mam guzka wielkości 1cm. Pani doktor nie była w stanie stwierdzić, czy to guzek, czy jeszcze nie zagojona rana. Ale czy po tak długim okresie istnieje możliwość, że rana jeszcze się nie zagoiła? Trochę się boję, co to może być, tym bardziej, że od jakiegoś miesiąca pobolewa mnie po tej stronie, po której zauważyłam guzek. Bardzo proszę o odpowiedź, co może być tego przyczyną?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witamy serdecznie!
Teoretycznie guzek zdiagnozowany podczas badania USG wykonanego w czasie wizyty kontrolnej może: