Operacja torbieli pilonidalnej nawrotowej

Miesiąc temu miałam operację torbieli pilonidalnej nawrotowej i zabieg miałam robiony metodą sp. Limberga. Po przesunięciu płata pośladkowego wszystko się goi i szwy mam już prawie zdjęte. Pozostały jednak trzy szwy na samej górze łączenia, gdzie rozpoczynają się pośladki i stąd wydobywa się odrobina krwi z czymś żółtym (to nieropa). Miałam sączki, jednakże z nich zrezygnowano. Ilość nie jest duża, nie przebija opatrunku. Posiew wykazał bakterię i biorę antybiotyk. Czy to powinno niepokoić?

Nie operowałem , nie badałem Pani - nie mogę więc odpowiedzieć , Proszę omówić szczegółowo te sprawy z operatorem , zż

Witam.
Moim zdaniem nie ma się co martwić na zapas. Skoro operator nie jest zaniepokojony, usunął sączki, myślę, że wie, co robi. Skoro w posiewie wyhodowano bakterię i włączono antybiotyk, świadczy to o infekcji w ranie i należy go kontynuować. Myślę, że z czasem rana sama się zamknie. Pozdrawiam i życzę zdrowia.