Operacja usunięcia guza ramienia

Miałem operację usunięcia guza ramienia lewego tak nazwał lekarz, było to usunięcie guza umiejscowionego na mięśniu przedramienia. W ubezpieczeniu w wykazie mam operacja mięśnia czy można mój zabieg tak zakwalifikować? Andrzejnie

Skoro zmiana usuwana była zlokalizowana na mięśniu, to można ten zabieg tak zakwalifikować. Jednak Ubezpieczyciel ma ostatnie słowo.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodeń
specjalista chirurg

Nie wiem skąd dokładnie miał Pan tego guza usuwanego. Być może guz był w zakresie mięśni więc można by podpiąć ten zabieg do procedury z ubezpieczenia. Najlepiej udać się z tym problemem do chirurga, który Pana operował.